Ósakaová na grandslamu opět šokovala outfitem. Připadala jsem si jako Eiffelova věž, řekla

27. 5., 13:00
Rozhovory 17
Čtyřnásobná grandslamová vítězka a velká milovnice módy Naomi Ósakaová nezůstala ani na Roland Garros nic dlužna své pověsti. Japonská tenistka vzbudila pozornost oblečením, jež podle ní bylo inspirováno dominantou Paříže Eiffelovou věží, a poté v 1. kole porazila 6:3, 7:6 Němku Lauru Siegemundovou. "Myslím, že to je velmi módní. Víte, jak Eiffelova věž září v noci. Myslím, že jsem trochu vypadala jako ona," uvedla po utkání.
Naomi Ósakaová na French Open znovu zaujala svým outfitem (@ Mathias Schulz / Zuma Press / Profimedia)

Ósakaová v úterý nastoupila na Kurt Suzanne Lenglenové k zápasu prvního kola v černé sukni až na zem a černém zdobeném živůtku. Když slavnostní oblečení sundala, odhalila zlaté flitrované šaty, v nichž odehrála zápas proti Siegemundové.

"Myslím, že to je velmi módní. Víte, jak Eiffelova věž září v noci. Myslím, že jsem trochu vypadala jako ona," uvedla po utkání osmadvacetiletá Ósakaová, jež letos na Australian Open vešla na kurt v klobouku se širokou krempou, závojem a bílým slunečníkem v ruce.

"Moc toho nenamluvím, takže se můžu vyjádřit prostřednictvím svých šatů," vysvětlila Ósakaová v sobotu svůj zájem o módu. "Myslím, že co se týče smyslu pro módu, jsem trochu dramatická," dodala bývalá světová jednička.

Japonka, která zde předloni byla kousek od vyžazení čtyřnásobné šampionky Igy Šwiatekové, se letos pokusí vyrovnat své zdejší maximum. Ve druhém kole se utká s bývalou 17. hráčkou světa Donnou Vekičovou. Chorvatku v obou předchozích střetnutích přehrála. Naposledy však v roce 2019 po bitvě ve Stuttgartu.

Jakub Hájek, TenisPortal.cz

Komentáře

17
Přidat komentář
Patik
To je tuším tá Naomi čo nechce pútať pozornosť že..
Reagovat
tommr
a extrémně přecitlivělá na každou kritiku ...
Reagovat
double.bagel
Reagovat
kupa
Reagovat
double.bagel
Reagovat
annah
Původně mířila na ples, pak si uvědomila, že je na turnaji... Naštěstí kombiné bylo použitelné. Stačilo shodit šaty.
Reagovat
mamina
Osaka je psycho. Už předčila i Velematku. Na maškarní nebo ještě mezi stejně ujeté na červený koberec by to ještě šlo. Připomíná mi svou psychoextravagancí jednu naši zpěvačku, žijící ve svém světě ve VB.
Reagovat
Georgino
Kráťu?
Reagovat
mamina
Jo.
Reagovat
PTP
Eiffelova věž... naše Naomi sama vinula!
Reagovat
Vlk-v-trave
Videl jsem zapas... outfit famozni... chvilemi se mi Naomi ztracela v te barve antuky... takze jeste ze ty saty se blyskaly.. ;-)) Jinak by to byla drsna ducharina... neviditena hracka vraci a vyhrava... ;-))
Stylove saty vhodne na antuku a za mne absolutne top... (doufam, ze na Wimblu bude mit maskovani na travu...), hra uz sice tak top nebyla... ale na prvni kolo vic nez dostacujici... Naomi opet rozsirila obzory - aspon ty odevni :-))
Reagovat
Saulnier
Začína ma to celkom baviť, s čím príde nabudúce
Reagovat
Mantra
je to zábavné od začátku, nevím proč to dnes někoho pobuřuje, samozřejmě kdyby to podpořila výsledky z doby jejího vrcholného období (to už se nevrátí) tak by to bylo absolutní
Reagovat
Saulnier
Reagovat
smazaný uživatel
Na bál dobré, na hřiště trapné.
Reagovat
chlebavevaju
Je to MATKA!!
Reagovat
jacksomm
Ještě že vyhrála. Protože kdyby to projela, tak by nikdo neohodnotil výkon ale šaty
Reagovat

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele
TOPlist