Arnaldi po odstoupení z French Open: Nemůžu se hýbat, jíst ani pít. Bylo to zlé

5. 6., 22:05
Téma 10
Virové onemocnění ukončilo italské senzaci antukového grandslamu Matteu Arnaldovi životní turnaj. Pětadvacetiletý Ital zdolal v Pařiži pět soupeřů, ale nakonec ho přemohla nemoc, kvůli níž před semifinálovou bitvou zvracel a probděl noc. Nemohl proto nastoupit proti Flaviu Cobollimu. Potíže popsal na tiskové konferenci.
Profily hráčů
Matteo Arnaldi na tiskové konferenci (@ BURAK AKBULUT / ANADOLU / Anadolu via AFP / Profimedia)

"Myslím, že je to nějaký virus. Byla mi i hodně zima, měl jsem horečku. Nemůžu se hýbat, jíst ani pít," řekl Arnaldi. Ve čtvrtek na tréninku se ještě cítil dobře, problémy začaly po večeři. "Začal se ozývat žaludek. Říkal jsem si, že jsem jen dobře nestrávil jídlo. Ale v jednu v noci jsem začal zvracet, pak jsem nemohl usnout. A ráno jsem zvracel znovu. To už bylo hodně zlé," řekl.

S pomocí lékařů se pokusil o zázrak, ale neměl síly odehrát v Paříži páteční semifinále. Bez boje tak pomohl krajanovi Flaviu Cobollimu, jenž prožívá rovněž životní grandslam a v neděli bude čelit světové trojce Alexanderu Zverevovi. Němec zastavil Jakuba Menšíka po vítězství ve čtyřech setech.

Cobolli seděl s Arnaldim na tiskové konferenci, jen na druhé straně stolu. Když se o všem dozvěděl, málem se prý rozplakal. "Je těžké něco takového přijmout, protože na to, jak turnaj probíhal, na to, kolik hodin jsem na kurtu strávil, jsem se vlastně cítil velmi dobře," přiznal Arnaldi. "Jenže teď, pokaždé, když vstanu, se mi zatočí hlava a necítím se dobře. Kdybych se znovu najedl,.... Bylo to správné rozhodnutí," dodal.

Italské semifinále nebude, Arnaldi odstoupil. Zvereva vyzve ve finále French Open Cobolli

Pavel Novotný, ČTK

Komentáře

10
Přidat komentář
petanovy
Kdyby hrál proti komukoli jinému z jiné země a nikoli proti dalšímu Italovi a ..odstoupil tak bych to pochopil.Tesil jsem se na ten zápas protože už jsem viděl 2x z jejich H2H.Pak na Eurosportu oznámil Corretja odstoupení Arnaldiho a následně ta jejich skoro společná tiskovka ..no
Arnaldi to dostal skoro zadarmo od Berrettiniho a pak to paradoxně daroval Cobollimu..
Divné hodně divné tohle RG
Reagovat
Nola
nemoze ani jest, ani pit ani sa hybat, na tu tlacovku asi doletel na rogale, alebo ho doniesli na vozicku, rozpravat ale dokaze, tito Taliani su zaujimave stvorenia, normalne ma pobavil, a prosim nepiste mi, ze nemam pre jeho chorobu pochopenie, ja to chapem, ale pride mi tak srandovny, ze sa chytam za brucho v polohe leziacej
Reagovat
pantera1
To na něho beztak nastražil Saša, nechce se mu ve finále zbytečně moc běhat a mořit se s otravným maratoncem. Flavio je podstatně líp stravitelnej a daleko víc sympatickej .
Reagovat
PTP
Čo bolo, to bolo, terazky som vo finále!
Reagovat
pantera1
A vrchní kecal se probudil.
Reagovat
PTP
Znám jednu dívku, ta má dukáty, má dukáty...
Reagovat
pantera1
Oprava hnidopich a pavlačová drbna.
Reagovat
PTP
Povídali, povídali naší Anči, jak se tančí na pavlači...
Reagovat
pantera1
Máš štěstí, že to není z očí do očí, to bych si tě podala, Nezapomeň mít zas ty svoje šovinistický, dvojsmyslný kecy. V tom seš machr!!!!
Reagovat
PTP
Reagovat

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele
TOPlist